Ankara Dövmeci

6 Ay 1 Yıllık Geçici Dövme Var mı?

6 aylık 1 yıllık geçici dövme var mı
Geçici Dövme

Paylaş :

İçindekiler

Dövme yaptırmak isteyen kişiler için karar verme süreci oldukça önemli aşamalar arasında yer almaktadır. Vücutta ölünceye kadar taşınacak olan dövme modeline karar verilmesi için ciddi bir araştırma yapılması önemli noktalar arasında yer almaktadır. Bir anlık heyecanla yapılan seçimlerin sonuçlarının çokta iyi olmayacağı düşünülmektedir. Hayal kırıklığına uğranması mümkün olan acele seçimlerden uzak durulması son derece önemli bir husus olmaktadır. Peki bu durumu ortadan kaldırabilecek 6 ay 1 yıllık geçici dövme var mı? Bu noktada geçici dövme mürekkebi olan Ephemeral ile kısa süreli kullanım kolaylığı sağlanabilmektedir. Dövme silme işlemine bakıldığında hem pahalı, hem acılı olduğu görülmektedir. Görsel açıdan bakıldığında da çok hoş olmadığı da görülmektedir. Dövmeyi kaplama yani kapatma işlemleri de her daim iyi görüntülere neden olmamaktadır. Be nedenle sonrasında üzülmemek için belli sürelerde tercih edilecek olan geçici dövmeleri tercih etmek daha akıllıca olmaktadır. Günümüzde tercih edilen bazı geçici dövmeler gerçekçi olmadığı gibi hemen silinebiliyor da. Bu nedenle yeni bir madde olan Ephemeral ile ortalama 1 yıl süresince silinmeyecek bir dövme yapmak mümkün olmaktadır.

Kalıcı olan standart dövmelerde mürekkep moleküllerinin vücudun hücrelerince kolaylıkla atılamamasının nedeni canlı hücrelere yakın boşluklara yerleştirilmiş olmalarından kaynaklanmaktadır. Ephemeral maddesi ile yapılan dövmelerde ise küçük moleküllerin vücut tarafından atılması oldukça kolay sağlanmaktadır. Bu süre 6 ay ile 1 yıl arasında değişmektedir. Ephemeral oldukça avantajlı bir yapıdadır. İstenildiğinde silinmesi son derece kolay olan bu mürekkep uzmanlarınca uygulanacak olan silme yöntemleri sayesinde oldukça erken biçimde çözüme kavuşabilmektedir. 6 ay 1 yıllık geçici dövme var mı? sorusuna net cevap olarak Ephemeral geçici dövme mürekkebinden bahsetmek mümkün olmaktadır. Dövme çeşidi ve büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösteren geçici dövme ortalama 50 ile 100 dolar arasında kullanıcılarına sunulmaktadır.

6 ay 1 yıllık geçici dövme ile kalıcı dövme arasındaki farklar nelerdir?

Kalıcı dövmelerde dövme yapımında kullanılan boyalar günlük olarak dökülen deri tabakasının alt katmanına ulaşacak biçimde vücuda yerleştirilmektedir. En alt katmana yerleştirilen boya dış yüzeyde olduğundan deri döküntüleri olsa dahi dövme de bozulmalar meydana gelmemektedir. 6 ay 1 yıllık geçici dövme var mı? sorusuna Ephemeral mürekkep dövmesinden bahsederek evet cevabı verilmektedir. Bu açıdan bakıldığında 6 ay ile 1 yıllık süreçler için yapılması istenen dövmelerde Ephemeral geçici dövme mürekkebi kullanılmaktadır. Bu uygulama ile küçük mürekkep molekülleri canlı hücrelere uygulanarak bir yıllık bir süre için kullanılabilmektedir.

6 ay 1 yıllık geçici dövme silinebilir mi?

Dövmeler cildin en alt tabakasına işlendiği için kalıcı olmaktadır. Kişilerin sıkılması söz konusu olduğunda ise motiflerin değişmesi veya silinmesi sorun yaratabilmektedir. Bu noktada eski motiflerin üzerine yenilerini çizdirmek ya da sildirmek maliyetli olabileceğinden farklı lazer tekniklerinin uygulanması sağlanmaktadır. 6 ay 1 yıllık geçici dövme var mı? sorusuna Ephemeral dövme cevabının verilmesinin sonrasında bu dövme çeşidinin de kolaylıkla silinebileceğinden bahsetmek mümkündür. Profesyonel dövmecilerin geliştirdikleri uygun yöntemlerle silme işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

4.5 2 oylar
Değerlendirin
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İletişime Geçin!
Bize yazın.
Scan the code
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Arayın!