Ankara Dövmeci

Hakkımızda

hakkımızda 1
hakkımızda 2

Biz Kimiz?

 

İlk olarak 2005 yılında faaliyetlerimize başladık ve insanların dövme konusundaki ihtiyaçlarını etkin olarak karşıladık. Hizmet vermeye başladığımız zamandan itibaren kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Kalite konusunda hiçbir zaman esneklik göstermedik ve vermiş olduğumuz hizmetin daha da kaliteli olması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini üst seviyede karşılamak için bu alanda yapılan çalışmaları ve yenilikleri yakından takip ediyor ve bu gelişmeler ışığında sürekli kendimizi yeniliyoruz. Bu yenileme esnasında yeni çıkan malzemeleri ve aletleri de yakından takip ediyoruz. Dolayısıyla da bütün bunlar vermiş olduğumuz hizmetin uluslararası kalite standartlarına uygun olması anlamına geliyor. Alanında uzman ve profesyonel olan kadromuzla dövme sanatını estetikle buluşturuyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlayan bir hizmet politikasına sahibiz.

Kaliteli Hizmet

Önceliğimiz her zaman kalitedir. Yaptığımız iş dışarıdan her ne kadar kolay görünmese de aslında görüldüğünden çok daha zordur ve ciddi bir profesyonellik gerektirir. Bir çeşit sanatsal faaliyet olarak da değerlendirilmesi gereken bir işi icra ediyoruz. Verdiğimiz hizmet çok boyutludur ve kalite standartlarını üst seviyelerde tutmak için bu boyutların her birisine ayrı özen gösteriyoruz.

Kaliteli hizmet için dikkat ettiğimiz hususlar şu şekildedir:

Verdiğimiz hizmettin çok daha kaliteli olması için teknolojinin son ürünü olan aletleri kullanıyoruz. Bu aletler hem insanların canını çok daha az yakmakta hem de işlemleri çok daha hızlı bir şekilde yapmaktadır. Bu kazanımları kaybetmemek için her zaman orijinal makineler kullanmaya özen gösteriyoruz. Yaptığımız işlemin en önemli unsurlarından bir tanesi boyalardır. Biz bunların en kaliteli olanlarını tercih ediyoruz. Kalitesiz boyalar hem istenilen figürlere hem de insan sağlığına zarar vereceği için biz bunlardan kaçınıyoruz.

Bir dövmenin yapılabilmesi için orijinal makinenin yanında orijinal iğnelerin kullanılması gerekir. Diğer teçhizat ve benzer ürünlere verdiğimiz önemi, iğneler için de veriyoruz. Hizmet verirken bir takım işlemleri dövme yapılacak alana uygulamak durumundayız. Bu uygulamaların tamamında ortamın ve kullanılan aletlerin steril olmasını fazlasıyla önemsiyoruz. Bu sayede bizden hizmet alan kişilerin sağlıklarını koruyoruz.

Hakkımızda Düşünen İnsanların Fikirleri

Uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyoruz. Bu fikirleri baz alarak gelişimimizi sağlıyoruz. Dövme ustalarımızın alanında uzman olması ve her geçen gün kendilerini biraz daha geliştirmesi bizim için çok önemli bir avantaj konumundadır. Dövme olarak yapılabilen şekil ve figürlerin sayısının her geçen biraz daha artması, bizden hizmet alan müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak karşılık verme adına son derece önemlidir. Verdiğimiz hizmet ile beklentileri çok daha yüksek seviyelere çıkardığımızın farkındayız ve bunu fazlasıyla karşılamaya hazırız.

Dövmeler kişiliğinin estetiğe bürünmüş halidir. Bundan dolayı ‘’ Hayalinizdeki Dövmeyi Estetikle Buluşturuyoruz!’’ sloganı çerçevesince sanatsal çalışmalarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

İletişime Geçin!
Bize yazın.
Scan the code
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Arayın!